Голова Брацлавської ОТГ привітав із днем народження довгожительку громади із Монастирського
опубліковано 21 липня 2020 року о 17:59

Сьогодні, 21 липня, голова Брацлавської ОТГ Віталій Мазур  привітав із днем народження довгожительку громади із Монастирського. Ганні Трохимівні Півкозак виповнився 91 рік.

Привітання довгожителів громади як один із заходів програми реалізується за рішенням 31 сесії Брацлавської селищної ради від 20 липня 2020 року №661 "Про затвердження Програми "Проведення культурно-осівтніх , спортивних заходів Брацлавською селищною радою" на 2020 рік".

Вітаємо Ганну Трохимівну! Бажаємо міцного здоров'я, родинного тепла, уваги та поваги!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
Google Chrome
Mozilla Firefox