Вітаємо з Днем бухгалтера!
опубліковано 16 липня 2020 року о 09:34

Сьогодні, 16 липня, в Україні відначають День бухгалтера. У цей день вітають  із професійним святом усіх бухгалтерів та аудиторів державних і приватних підприємств країни. Дата свята була обрана на честь прийняття Закону України Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні 16 липня 1999 року і затверджена як День бухгалтера 18 червня в 2004 році.

Шановні бухгалтери! Ваша праця потребує неабиякої уважності, точності та скрупульозності.

Не лише у цей день, а й завжди хочу побажати Вам безпомилкової роботи, безперешкодної діяльності та безсумнівної удачі. Нехай розрахунки  будуть правильними, а бажання збігаються з можливостями так, як дебет із кредитом. Щоб Ваша професійна діяльність приносила Вам радість, повагу людей та хороший прибуток.

Будьте радісними, щасливими та успішними! Міцного здоров'я, завзяття, запалу Вам, шановні бухгалтери!

З найкращими побажаннями, Віталій Мазур

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
Google Chrome
Mozilla Firefox