З Днем Сил спеціальних операцій ЗСУ!
опубліковано 29 липня 2020 року о 13:00

Сьогодні, 29 липня, в Україні відзначають  День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Сили спеціальних операцій Збройних Сил України є могутнім чинником національної безпеки та відіграють вирішальну роль у забезпеченні обороноздатності нашої Держави. Перебуваючи на передньому краї у боротьбі з московськими окупантами на Сході країни, загартовані в запеклих боях, воїни Сил спеціальних операцій України неодноразово доводили свій професіоналізм та майстерність, мужність та героїзм, вірність військовим традиціям та українському народові.

Щиро дякуємо Вам за сумлінну ратну працю. Віримо, що ви й надалі будете берегти і примножувати славні бойові традиції попередніх поколінь захисників Вітчизни, успішно виконувати завдання, які поставлені перед Силами спеціальних операцій із захисту незалежності і територіальної цілісності держави.

Миру всім нам!
Слава Україні!

З повагою, Віталій Мазур

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
Google Chrome
Mozilla Firefox