01.05.2024 10:00

Результати моніторингу питної води в смт Брацлав

6631eac65ac76__images.jpg

Згідно плану основних організаційних та санітарно-протиепідемічних заходів ВСП Тульчинський районний відділ ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» на 2024 рік та на виконання Програми соціально-гігієнічного моніторингу та з метою  дослідження стану здоров’я  населення  та середовища життєдіяльності людини,  виявлення причинно-наслідкових зв’язків між станом здоров'я населення та впливом на нього факторів середовища життєдіяльності людини на основі їх системного аналізу і оцінки ризику на здоров'я людини ВСП Тульчинський районний відділ ДУ «Вінницький обласний  центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»  15.04.2024р. провів лабораторні дослідження питної води  з комунальних джерел водопостачання та комунальних водогонів Брацлавського ККП Брацлавської  ТГ Тульчинського району, результати яких не відповідають вимогам санітарного законодавства, а саме:

1.Комунальний шахтний колодязь смт. Брацлав, вул. Наливайка: E.Coli – виявлено, ЗМЧ-74.

2. Комунальний водогін смт. Брацлав, вул. Соборна, 68: колі-форми – виявлено, ЗМЧ-62.

Питна вода  відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної  для споживання  людиною» по фізико-хімічним та мікробіологічним показникам, а саме:

1. Комунальна а/с №1 смт. Брацлав, вул. Суворова

2. Комунальна а/с №2 смт. Брацлав, вул. Наливайка

3. Комунальний водогін смт. Брацлав, вул. Соборна, 40.