05.05.2024 09:35

Шановні жителі громади!

66387b71d049f__377e9588109ffaecf0a95a896f0d8429.jpg

Від імені селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто прийміть сердечні вітання та найкращі побажання з нагоди Світлого Христового Воскресіння!

Бажаю, аби свято Великодня принесло кожній родині мир, щедро обдарувало міцним здоров’ям і вірною любов’ю.

Хай Боже благословення завжди буде з нами, українцями, нехай Господь дарує нам свою безмежну любов, надію й незламну віру в перемогу!

Ці Великодні дні нагадують нам про вічні істини та християнські цінності. Тож нехай наші помисли завжди будуть чистими, серця сповнені милосердя й щирої любові до ближнього, а душі відкритими для добра.

Зичу перемоги й надійного мирного неба над Україною! І нехай всіляка біда обходить нас стороною!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

селищний голова Микола КОБРИНЧУК