06.05.2024 15:54

Мистецтво, що рятує життя

6638d3d572ab5__efd72d65eee52f2aea7ed612e248cc45.jpg

Оголосшено старт конкурсу «Мистецтво, що рятує життя»
Державна служба України з питань праці, спільно з організаціями роботодавців та профспілок, запрошує вас стати частиною цього важливого руху. Чи ви є майстром слова, художником, фотографом, чи маєте інші таланти - ваші ідеї про безпеку праці заслуговують на увагу!
Що вас чекає?
- Відзнака інноваційних ідей та рішень для безпеки на робочому місці.
- Підтримка кращих фахівців в галузі охорони праці.
- Ваш шанс презентувати ефективні програми психосоціальної підтримки.
- Унікальна можливість виразити ваше бачення через творчість і надихнути інших!

Участь онлайн: Відчуйте свободу творчості та беріть участь з будь-якої точки світу.
Ми переконані, що образотворче мистецтво може висловити та переосмислити значення безпеки на роботі на свій лад!

Шукаємо малюнки, постери, фотографії, колажі, графічні зображення, які відображають безпеку на роботі - все, що відтворює ідею безпеки праці в оригінальній формі.
Вік не має значення! Важливий лише ваш креативний підхід та нестандартне бачення.
Візьміть участь у конкурсі та покажіть, як ви бачите безпеку на роботі через призму мистецтва!
Найкращі роботи, що припадуть до душі більшості глядачів, отримають визнання та будуть представлені на наших та партнерських сторінках.

Переходьте за посиланням, реєструйтесь для участі у конкурсі, надсилайте ваші роботи!
Нехай ваша творчість стане захистом!