23.09.2021 16:14

82% українців відзначають покращення доріг — соціологія «Рейтингу»

614c7e5a1ebbc__5ae90a8583b071a36294083d684d97bc.jpg

У вересні соціологічна група «Рейтинг» провела всеукраїнське опитування громадської думки про модернізацію інфраструктури в країні.

Значна частина опитаних пов'язує покращення з

успішною реалізацією Програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво практично в усіх регіонах нашої країни.

Кількість українців, які помічають покращення доріг та збільшення їх ремонту, становить 82%. Для порівняння, у 2017 році аналогічну відповідь надавали 62%.

Ключові висновки:

Серед сфер інфраструктури, де останнім часом відбувається модернізація, українці найкраще оцінили стан доріг.

У динаміці за останні три роки помітно поступове зростання оцінок стану доріг та безпеки на них.

Найбільшу заслугу у тому, що в Україні покращуються дороги респонденти віддають Президенту (36%). 33% вважають, що це заслуга місцевої влади, 8% – Міністерства інфраструктури/Укравтодору.

64% громадян задоволені діяльністю Державного агентства автомобільних доріг України. Це на 11% більше, ніж торік.

Порівнюючи всіх президентів, 41% вважають, що найбільше дороги ремонтують за Володимира Зеленського.

Дороги (50%) та залізниця (42%) – інфраструктурні галузі, які, на думку опитаних, потребують найбільшої підтримки держави. По 18% вважають такими галузями пошту та туризм, 13% – річкові порти, 9% – аеропорти.

Кого опитували?

Аудиторією соціологічної групи були українці, віком від 18 років у всіх областях (за винятком тимчасово окупованого Криму та частин Донецької і Луганської областей). Вибірка становила 3000 осіб.

#Укравтодор

#опитування