30.09.2021 11:15

Сергій Борзов: Будівництво мостового переходу Ямпіль-Косеуць за програмою Президента «Велике будівництво» вступило в активну фазу

default-for-import.jpg

Сьогодні, 29 вересня, Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА проінспектував хід будівництва мостового переходу Ямпіль-Косеуць. Будівництво мосту є стратегічним пріоритетом програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Нагадаємо, Президенти Володимир Зеленський і Майя Санду досягли домовленостей покращувати транспортний зв’язок між Україною та Молдовою. Будівництво мосту є частиною реалізації цієї стратегії.

Керівник регіону схвально відгукнувся про темпи виконання робіт прокоментувавши, що наразі будівництво вступило в активну фазу: на ділянку доставлено потужну мостобудівельну техніку, вже визначено місце, де знаходитиметься митний термінал, площею приблизно 8 га. Це надасть можливість пропускати вантажі в обидві сторони.

#ВеликеБудівництво_Вінниччина

#Великебудівництво