07.10.2021 10:52

В Україні 11 областей відповідають «помаранчевій» зоні карантину

615ea7f986720__a0f4ef17164445a0c7c350a73facbfcc.jpg

До «помаранчевої» зони карантину потрапили 11 областей. Про це повідомляє МОЗ України.

Через високу динаміку госпіталізацій хворих на COVID-19 до помаранчевої зони потрапили Вінницька, Рівненська, Херсонська і Хмельницька області.

Рівень госпіталізацій хворих на коронавірус, перевищено в Харківській, Дніпропетровській та Чернівецькій.

Завантаженість ліжок з киснем перевищує допустиму норму в Донецькій і Запорізькій областях.

Коефіцієнт позитивних тестів на коронавірус перевищує норму в Житомирській та Сумській областях.

«Помаранчева» зона не передбачає обов'язкове введення нових карантинних обмежень, пояснюють у МОЗ. Однак вона є сигналом – регіон незабаром може перейти в червону зону, місцева влада може самостійно посилювати карантин.

#COVID19

#ТульчинськаРДА