08.10.2021 10:37

До Всесвітнього дня психічного здоров'я Центр громадського здоров'я України проведе онлайн-брифінг

615ff5fcdb201__5480fcbd912db4bb4374fca9cce0ffcc.jpg

"Психічне здоров'я та COVID-19: «постковідка», депресивні настрої, токсичний стан. Як діагностувати та впоратись»

8 жовтня

об 11:00

Організатори спробують відповісти на такі питання:

Як COVID-19 впливає на наше ментальне здоров’я?

Скільки людей мали діагностовану депресію у 2019, 2020 та 2021 роках в Україні відповідно? Чи можна простежити динаміку?

Що робити, якщо людина помічає за собою симптоми депресивного розладу або постковідного синдрому?

Який маршрут пацієнта?

Як може допомогти сімейний лікар і чому передусім варто йти до нього на огляд та повідомляти йому про самопочуття?

Допоможуть розібратися нам з цим експерти в цій галузі:

Ірина Сорока, завідувачка відділу поведінкових факторів ризику Центру громадського здоров’я.

Суховій Олексій Олексійович, начальник відділу координації надання допомоги з охорони психічного здоров’я на рівні громади, первинної медичної допомоги та реабілітації ДУ «Центр психічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю МОЗ України».

Віталій Климчук, доктор психологічних наук, координатор із розвитку послуг із психічного здоров'я у громадах проєкту «Психічне здоров'я для України».

Мар’яна Климців, сімейна лікарка, фасилітаторка Групи Рівних Червоноград, тренерка з питань профілактики раку грудної залози і раку шийки матки.

Трансляція розпочнеться рівно об 11:00 на сторінці Центру громадського здоров'я України у Фейсбук.

#COVID19

#ТульчинськаРДА