18.10.2021 16:13

В Україні за дотриманням карантину слідкуватимуть 900 мобільних бригад

616d73aa02250__8fbbfc8c4058c1a4e321aa5943b19c42.jpg

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Створено 900 мобільних бригад, які будуть рейдовими перевірками контролювати дотримання протиепідемічного режиму. Щоб мати результат від карантинних обмежень, потрібно їх дотримуватися. Тому якщо хтось думає, що може собі дозволити не дотримуватися, для цього і будуть працювати ці рейдові бригади з перевірками», — заявив міністр.

Він уточнив, що йдеться і про роз'яснювальну роботу, і про складення адміністративних протоколів за порушення карантинних вимог. До складу бригад увійдуть працівники поліції та Держпродспоживслужби.

Крім цього, в Нацполіції повідомили, що правоохоронцям на планшети будуть встановлені програми для зчитування QR-кодів. Це потрібно для перевірок сертифікатів про вакцинацію, які необхідні в «червоних» зонах для відвідування громадських закладів і ТРЦ.

#COVID19

#ТульчинськаРДА