20.10.2021 09:53

В Україні за ініціативи першої леді Олени Зеленської з’явився електронний «Довідник безбар’єрності»

616fbd7eb8dbd__a70e09e94e2ab37be4922902937e14c0.jpg

Де зафіксовані нові норми безбар’єрної мови «Довідник безбар’єрності» – гід з коректного спілкування, у якому зафіксовані нові норми безбар’єрної мови.

Це мова, у якій немає слів чи фраз, що демонструють упереджене, стереотипне або дискримінаційне ставлення до певних людей чи груп. Людина – завжди у фокусі. Довідник стане посібником з коректного спілкування, де занотована етика спілкування

Це проєкт, створений у співпраці з представниками громадянського суспільства, правозахисниками, психологами, батьками, які виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами. Це допомога для тих, хто бере участь у формуванні та кристалізації сенсів, що стосуються безбар’єрності та впровадження нових суспільних норм в Україні.

#Безбарєрність

#ТульчинськаРДА