21.10.2021 16:21

61716a869defc__5b62d01506bd8a53b6c4928e25fa9b8a_XL.jpg

25 листопада 2021 року

Шановні мешканці с. Новоселівка!

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 (далі - Порядок № 555), Брацлавською селищною радою проводяться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту містобудівної документації  «Внесення змін до генерального плану та розроблення плану зонування території села Новоселівка Брацлавської селищної ради» (далі - містобудівна документація) та звіту про її стратегічну екологічну оцінку (далі - звіт про СЕО).

Замовник: Брацлавська селищна рада.

Розробник: ТОВ «Аналітика» (21027, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25,
 тел. (067) 431-37-88.

Підстава розроблення:  рішення Брацлавської селищної ради «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану та розроблення плану зонування території села Новоселівка Брацлавської селищної ради» від 12 липня 2021 року № 570.

Пропозиції  (зауваження)  можуть  подаватися  в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу  громадських  слухань. Письмові пропозиції подаються з 25 жовтня 2021 року по 24 листопада 2021 року (включно). Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із  особистим підписом, юридичними  особами - із зазначенням  найменування  та  місцезнаходження  юридичної  особи.

Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Анонімні пропозиції не розглядаються.

З містобудівною документацією можна ознайомитися з 25 жовтня 2021 року по 24 листопада 2021 року (включно) у приміщення Новоселівського сільського клубу і на офіційному веб-сайті Брацлавської селищної ради у розділі «Новини» - https://bratslav-rada.gov.ua/news .

Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб у строк з 25 жовтня 2021 року по 24 листопада 2021 року (включно) Брацлавською селищною радою відповідно до Порядку № 555:

• поштою на адресу: вулиця Незалежності, 30, смт Брацлав, Тульчинський район, 22870;

• в електронному вигляді: на електронну адресу: brarada@ukr.net та mel6nuk1971@ukr.net .

Контактна особа – Андрій Олександрович Марчук, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, телефон – (097)-465-53-43.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації та звіту про його СЕО відбудуться 25 листопада 2021 року об 11-00 годині в приміщення Новоселівського сільського клубу.

Інформація про результати проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів до проєкту містобудівної документації буде розміщена на офіційному веб-сайті  Брацлавської селищної ради у розділі «Новини» - https://bratslav-rada.gov.ua/news

Новоселівка ГП

Новоселівка зонінг