27.10.2021 15:53

Сергій Борзов: Шість мостів відновлять на Вінниччині у 2021 році.

61794c5eb010f__771660aaa35bb5ac17dad03d1c828007.png

Мова йде про мости, які знаходяться на дорогах місцевого значення.

Наразі завершено ремонтні роботи по 3 штучним спорудам, по інших-роботи на завершальному етапі,- Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА

Штучні споруди (мости) є невід’ємною складовою автомобільних доріг та відіграють важливу роль у транспортному забезпеченні області.

На дорогах загального користування місцевого значення Вінницької області нараховується понад 600 штучних споруд протяжністю близько 10 тисяч погонних метрів.

"Державою створено відповідні умови для відновлення мостів, значна частина яких не ремонтувалась протягом багатьох років,- підкреслює очільник області, - Завдяки програмі президента "Велике будівництво" затверджено надійний фінансовий інструмент відновлення автомобільних доріг – Державний дорожній фонд. Згідно чинного законодавства, обов’язковою умовою є спрямування не менше 5% державного дорожнього фонду на утримання та відновлення мостів. Для того, аби підготуватися до наступного будівельного сезону, в області вже виготовлено проектно-кошторисну документацію на відновлення ще 4-х мостів, проведено закупівлі та розпочато підготовчі роботи" - відмічає голова ОДА.

#Великебудівництво

#ВеликебудівництвоПрезидентаЗеленського