10.02.2024 08:43
Минають роковини з дня загибелі Захисника Валерія Кричка
![65c9c04ec3dec__rokovyny.jpg 65c9c04ec3dec__rokovyny.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/188439/65c9c04ec3dec__rokovyny.jpg)
Час невпинний. Але він не зітре з нашої пам'яті імена Героїв сьогодення, які віддали життя у війні за Україну.
Рік тому, 10 лютого 2023 року боронячи Україну від російських окупантів, виявивши стійкість і мужність, загинув житель с. Забужжя Брацлавської громади солдат Кричко Валерій Володимирович -стрілець - санітар 1 мотопіхотного відділення 2 мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти.
Валерій Володимирович назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.
Висловлюємо щирі слова співчуття та підтримки родині і близьким.
З глибокою повагою, згадаємо в цей день нашого Героя. Вшануймо пам'ять кожного загиблого воїна хвилиною мовчання! Помолімося за тих, хто нині стоїть на захисті нашої держави.
Не забудемо!
Слава Україні! Героям Слава!
![IMG-ff03bdad76ada851c18618f149adddf4-V.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/188440/IMG-ff03bdad76ada851c18618f149adddf4-V.jpg)