10.02.2024 08:43

Минають роковини з дня загибелі Захисника Валерія Кричка

65c9c04ec3dec__rokovyny.jpg

Час невпинний. Але він не зітре з нашої пам'яті імена Героїв сьогодення, які віддали життя у війні за Україну.

Рік тому, 10 лютого 2023 року боронячи Україну від російських окупантів, виявивши стійкість і мужність, загинув житель с. Забужжя Брацлавської громади солдат Кричко Валерій Володимирович -стрілець - санітар 1 мотопіхотного відділення 2 мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти.

Валерій Володимирович назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Висловлюємо щирі слова співчуття та підтримки родині і близьким.

З глибокою повагою, згадаємо в цей день нашого Героя. Вшануймо пам'ять кожного загиблого воїна хвилиною мовчання! Помолімося за тих, хто нині стоїть на захисті нашої держави.

Не забудемо!

Слава Україні! Героям Слава!

IMG-ff03bdad76ada851c18618f149adddf4-V.jpg