16.02.2024 08:39

З Днем єднання!

65cf11f1c883c__16_02__.png

16 лютого відзначається День єднання – день єдності українського народу.

День єднання встановлений указом президента України від 14 лютого 2022 року з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

День єднання - молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

Увесь світ щоденно захоплювався і захоплюється нашою єдністю, силою та незламністю.

Ідея єдності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.

Залишаємося єдиними, зберігаємо спокій, допомагаємо армії, захищаємо Україну!

Миру всім нам після перемоги над московським злом!

З Днем єднання!

З повагою

Селищний голова Микола Кобринчук, виконавчий комітет та депутатський корпус Брацлавської селищної ради