19.02.2024 11:28
19 лютого - день Державного Герба України
![65d31fe6c4cec__03f491940972a3c3b27ad6ab92efd84f.jpeg 65d31fe6c4cec__03f491940972a3c3b27ad6ab92efd84f.jpeg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/193257/65d31fe6c4cec__03f491940972a3c3b27ad6ab92efd84f.jpeg)
Шановні жителі Брацлавської громади!
19 лютого Україна відзначає день Державного Герба України, одного із трьох державних символів нарівні з Державним Прапором України та Державним Гімном України.
Тризуб – це відголос історії нашої нації та символ боротьби за суверенітет нашої Держави. Обравши знак Володимира Великого за національний символ, українці чітко означили власне коріння та історичне правонаступництво. Разом з давньоруським княжим гербом ми пройшли шлях у тисячу років, зберегли власну ідентичність і здобули незалежну державу.
Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово «ВОЛЯ». Кожен патріот та свідомий українець схиляє голову перед гербом своєї країни.
Шануймо наші державні символи-обереги.
І нехай Державний Герб несе волю народу, додаючи сил кожному українцю на шляху до ПЕРЕМОГИ.
Слава Україні!
Героям слава!
З повагою
Селищний голова Микола Кобринчук, виконавчий комітет та депутатський корпус Брацлавської селищної ради