Брацлавська територіальна громада

Вінницька область, Тульчинський район

20.02.2024 14:22

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

65d49aca3caf3__Den-Heroiv-Nebesnoi-Sotni.jpeg

20 лютого в Україні вшановують Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми віддаємо шану всім тим, хто загинув заради європейського майбутнього нашої країни, хто боровся заради справедливості й законності в Україні.

Десять років тому сотні тисяч українців стояли на смерть на Майдані в ім’я правди й свободи, захищали демократичні цінності та європейські ідеали всіх українців, виборювали щасливе майбутнє всьому українському народові.

Найжахливіші дні в новітній історії нашої незалежної держави українці пережили на Майдані 18-21 лютого 2014 року, коли почався масовий розстріл учасників Революції Гідності. В ті дні загинуло близько 84 людей. Розстріл демонстрантів відбувався в мирний час в демократичній країні. Ці події сколихнули світ. Ці дні змінили українців. Вся країна змінилась, кожен українець замислився над власною причетністю до долі країни… Кожен з нас зрозумів, що побудувати щасливе майбутнє ми здатні лише разом! Не минуло й кількох місяців, і на українські кордони зазіхнув ворог.

Тисячі героїв з Майдану та з усієї країни, вирушили захищати свою державу на Схід країни. Наші земляки також стали на захист Батьківщини. Деякі з них не повернулися додому, віддавши своє життя заради України. Загинули смертю Героїв. Війна не закінчилась, вона триває досі. Ми виборюємо свою свободу, віддаючи найцінніше – життя найкращих синів та доньок.

Шануймо пам’ять всіх героїв, які віддали життя заради нового європейського майбутнього та в ім’я незалежності нашої країни! Вічна пам’ять героям, щира вдячність та низький уклін їх рідним й близьким!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою

Селищний голова Микола Кобринчук, виконавчий комітет та депутатський корпус Брацлавської селищної ради