24.02.2024 09:03

Вистояли – переможемо!

65dc38bd37b58__93c5a8e9e830656b57075c8d53221076.png

24 лютого 2024 року минає два роки від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Це вторгнення стало кульмінацією загарбницької війни, яку росія розпочала 10 років тому з анексії Криму й окупації Донбасу.

За цей непростий період кожен з нас переоцінив багато речей в своєму житті. Переоцінив історичні події, які переживала наша держава. Ми почали цінувати кожну мить, кожен день, який проживаємо.

За 730 днів, що минули від повномасштабного вторгнення, український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом.

Але наша боротьба триває. Україна чинить опір та прагне скорішої Перемоги.

Вистояли – переможемо!

Ми боремось, відстоюємо і відвойовуємо – і ми обов’язково переможемо!

Ми вдячні тим, хто стоїть зараз на захисті і пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє.

Ми сподіваємось на те, що цей рік буде переможним, тому будемо спільними зусиллями робити все для цього!

Будьмо незламними та єдині у прагненні відбудови успішної України!

З повагою

Селищний голова Микола Кобринчук, виконавчий комітет та депутатський корпус Брацлавської селищної ради