27.02.2024 13:41

У Брацлавську територіальну громаду знову прийшла страшна звістка.

65ddcb9e0ad6b__pixeleap_1709025753681.JPEG

Щодня наша українська земля здригається від болю, сліз та втрат. У Брацлавську територіальну громаду знову прийшла страшна звістка.

Відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну її свободу та незалежність 23 лютого 2024 року в результаті стрілецького бою з противником, поблизу села Терни, Лиманського району, Донецької області, загинув наш земляк, житель смт Брацлав – солдат Сакулич Іван Юрійович, 28 червня 1979 року народження.

Іван Юрійович був номер обслуги 1 механізованого відділення 2 механізованого взводу 3 механізованої роти.

Він відстоював свободу власної держави. Та, на жаль, не повернувся живим з поля бою російсько-української війни.

Брацлавська селищна рада висловлює щирі співчуття родині та усім близьким Героя. Ваша втрата невимовно болюча й ми, усією громадою, разом з вами переживаємо цей важкий час. Він назавжди залишиться у наших серцях мужнім захисником, який щиро любив Батьківщину. Це непоправна втрата для кожного із нас…

Доземний уклін і вічна пам'ять Захиснику! Спочивай з миром, Герою!

Про дату зустрічі та прощання з полеглим військовослужбовцем буде повідомлено додатково.