25.03.2024 15:45

Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України!

6601817b8e72b__sbu-25-bereznya.jpg

На вас покладено відповідальну місію щодо попередження злочинів проти миру і безпеки людства, боротьби з корупцією, тероризмом та організованою злочинністю.

Як і в умовах повномасштабного російського вторгнення, так і за мирних часів, ви гідно стоїте на сторожі захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, законних прав її громадян.

Висловлюємо вдячність усім працівникам і ветеранам Служби безпеки України за високу фахову майстерність, відповідальність,  віддане служіння обраній справі та значний внесок у забезпечення національної безпеки нашої держави.

З нагоди професійного свята зичимо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових здобутків, здійснення планів у вашій професійній діяльності та успіхів на шляху до нашої спільної Перемоги!

З повагою

селищний голова Микола Кобринчук, виконавчий комітет та депутатський корпус Брацлавської селищної ради.