31.03.2024 14:52

З Днем Світлого Христового Воскресіння!

660aa0d5de316__28042019-1024x530.jpg

Дорогі жителі Брацлавської територіальної громади – віряни західного обряду. Прийміть найщиріші вітання з величним християнським святом - світлим та радісним Великоднем!

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни і є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією.

Сьогодні, коли Україна змушена відстоювати свою незалежність, ми просимо, щоб Господь захистив та оберіг нас. Нехай у ці дні в тилу і на фронті, в домівках та окопах панує дух свята, а сила молитви береже наших захисників і миролюбний український народ.

В торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаємо, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка. Сердечно зичимо здоров’я кожному з Вас, благодаті, й світлої Великодньої радості, здійснення найзаповітніших мрій!

Зібравшись за святковим столом згадайте з вдячністю кожного воїна Збройних Сил України.

Зі святом Вас!

З повагою

селищний голова Микола Кобринчук, виконавчий комітет та депутатський корпус Брацлавської селищної ради.