10.11.2021 11:15

#Великебудівництво

618b8e884145f__43a893106a685299a6f9b5291e680ddd.jpg

У 2021 році за сприяння народної депутатки України Ірини Борзової Ірина Борзова Народний депутат України з державного бюджету було залучено рекордну суму коштів, а це майже 15,057 млн. грн. на реконструкцію двох об'єктів, які знаходяться на території смт. Браїлів Жмеринської територіальної громади: оздоровчий спортивний комплекс «Авангард» та харчоблок У Браїлівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. В.О. Забаштанського.

Сьогодні, 9 листопада за дорученням голови Вінницької обласної державної адміністрації Сергія Борзова Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА голова Жмеринської райдержадміністрації Цимбал Інна , Євгеній Корнійчук. Заступник голови Жмеринської РДА , головний спеціаліст відділу з питань архітектури та просторового розвитку Євгеній Дубовий здійснили огляд об’єктів у смт. Браїлів , які фінансуються з державного бюджету.

Реконструкція оздоровчого спорткомплексу «Авангард» увійшла до програми Президента України #Великебудівництво та із державного бюджету виділено 13 млн. 700 грн.. Це будівля колишнього дитячого садочку, яка десятиліттями руйнувалась. Ще з 2018 року спорткомплекс перебував у недобудованому стані. На сьогоднійшній день організацією ТОВ «ЖК - ГАРАНТ» проводяться маштабні будівельні роботи. На прилеглій території спортивного комплексу проводиться робота з встановлення системи каналізації з двох колодязів з переливом для очіщення стоків води аеробними бактеріями, укладання тротуарної плитки з бардюрами. На території комплексу змонтовано склад для зберігання деревини для опалювання будівлі. В приміщені спорткомплексу проводяться оздоблювальні роботи внутрвшніх стін. Будівельні роботи просуваються відповідно плану, підрядник забезпечує усіма необхідними матеріалами.

У Браїлівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. В.О. Забаштанського реалізовується проєкт «Від сучасного харчоблока до здорового та безпечного харчування», який увійшов до програми «Спроможна школа для кращих результатів». В рамках даної програми на реконструкцію харчоблоку виділено з державного бюджету 1,358 млн. грн.

На сьогоднішній день в закладі ведуться ремонтні роботи згідно плану, бригади спеціалістів змінюють одна одну. Облаштовано електропроводку, ведуться внутрішні оздоблювальні роботи.

#Великебудівництво

#ТульчинськаРДА