17.04.2024 10:33

17 квітня - День працівників пожежної охорони

6620cdeec27a6__завантаження-(2).jpg

Кожного року 17 квітня Україна відзначає офіційне професійне свято – День пожежної охорони.

Праця пожежника вкрай відповідальна, тяжка, героїчна, стресова та дуже важлива. Пожежна охорона виконує свою роботу як вдень, так і вночі.

Під час війни ви героїчно першими йдете на допомогу та порятунок населення, що постраждало від обстрілів ворога.

Один день роботи вогнеборців-рятувальників – це сотні ліквідованих пожеж, десятки врятованих життів, будівель та техніки, знешкоджених боєприпасів.

Шановні працівники пожежної охорони, вітаємо вас з професійним святом!

Поважаємо вашу почесну працю та готовність з відповідальністю і професіоналізмом приходити на допомогу людям, часто, - ризикуючи власним здоров’ям та життям.

Дякуємо за щоденні подвиги, героїзм, за мужність, виявлену в екстремальних ситуаціях. Пам'ятаємо тих, кого вже немає з нами, та цінуємо й поважаємо тих, хто продовжує щодня виконувати нелегку та небезпечну роботу.

Дорогі наші вогнеборці, рятувальники, бажаємо вам міцного здоров'я, добра, благополуччя, злагоди в родинах та мирного неба над головою. Хай ваша робота завжди цінується і приносить щиру вдячність від людей!

З повагою

селищний голова Микола Кобринчук, виконавчий комітет та депутатський корпус Брацлавської селищної ради.