19.04.2024 11:41
Шановні жителі Брацлавської територіальної громади!
![66222f1c1315e__6136e1da66bba604abc7c2c5ea065efd.jpg 66222f1c1315e__6136e1da66bba604abc7c2c5ea065efd.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/220248/66222f1c1315e__6136e1da66bba604abc7c2c5ea065efd.jpg)
У зв'язку з останніми подіями, що призвели до важкої ситуації в енергосистемі України звертаємося до вас з проханням ощадливо використовувати електроенергію та максимально зменшити використання енергоємних приладів у наступні години : з 19:00 до 22:00.
Пам’ятаймо: максимальна економія електроенергії в умовах воєнного стану дуже важлива!
Дякуємо за розуміння!