26.04.2024 09:58

День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф

662b519a9fff8__CHAES-6.jpg

26 квітня 2024 року відзначається 38 роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.

Усвідомлюючи, чим насправді була та аварія на реакторі, схиляємося перед мужністю людей, які добровільно йшли на смерть у мирний час.

Завдяки героїзму і самовідданості пожежників та військовослужбовців, працівників будівельних і транспортних організацій, медиків вдалося загасити смертоносне вогнище.

Нинішнє і прийдешні покоління назавжди залишаються у неоплатному боргу перед людьми, які ціною власного здоров’я і навіть життя захистили нас від страшної трагедії.

Ми разом згадуємо і сумуємо за героями, які віддали власні життя заради наших. Вічна і світла їм пам'ять…

Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами.

Щиро бажаємо Вам здоров’я, родинного благополуччя, щастя і мирного неба!

Нехай ніколи не повториться шлях чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

З повагою

селищний голова Микола Кобринчук, виконавчий комітет та депутатський корпус Брацлавської селищної ради.