09.05.2024 14:15

З Днем Європи!

663cb13d4d656__unnamed_9.jpg

Сьогодні в Україні відзначають День Європи, як день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

День Європи – це також чудовий привід висловити подяку Європейському Союзу за підтримку та  допомогу у боротьбі з російськими окупантами.
Дякуємо Європі та всьому світові за підтримку! Разом  – до перемоги у війні за незалежність, відновлення миру та демократичні цінності!Хочеться побажати всім українцям  здобути ПЕРЕМОГУ та дійти до справжніх європейських ідеалів та жити в мирній, вільній та суверенній державі.

З Днем Європи!

З повагою

селищний голова Микола Кобринчук, виконавчий комітет та депутатський корпус Брацлавської селищної ради.