16.11.2021 14:29

Ми живемо серед неоднакових людей – у всіх свої погляди, життєві історії, страхи та мрії.

6193a4f979889__1b5d9e63b4459e07ce7eaf165da41552.jpg

Різноманітність світу красива, і її потрібно приймати. Немає поділу на «інакших», є розуміння, що ми різні, але рівні.

Сьогодні – Міжнародний день толерантності. Саме ця риса, на мій погляд, є запорукою гармонії у наших відносинах і взаємодії.

Ми толерантні, коли поважаємо право іншої людини бути такою, яка вона є. Зважаємо на її потреби, навіть якщо вони не збігаються з нашими. Приймаємо, а не намагаємося переробити. Не дивимось на вік, колір шкіри, походження, національність, бо найголовніше – всередині.

Толерантність – це також про культуру спілкування, коли ми не ображаємо людину некоректними висловлюваннями. Якщо ви не знаєте, як правильно сказати чи написати, зазирніть до «Довідника безбар’єрності». Завдяки йому ви зможете легко оперувати безбар’єрною мовою – мовою без образ, яка поважає гідність людини.

#Безбарєрність

#ТульчинськаРДА