18.11.2021 13:25 146
Українських лікарів, які виступають проти COVID-вакцинації, чекає покарання
Головний санлікар України Ігор Кузін повідомив, що МОЗ має намір застосувати санкції до тих лікарів, які мають низькі показники вакцинації від COVID-19. Можлива причина - відвертий виступ медиків проти щеплень.
"Це означає, що медики не телефонують своїм декларантам, не інформують про вакцини, не запрошують людей робити щеплення", – пояснив він.
МОЗ має намір втрутитися в ситуацію. Планується просвітницька робота з лікарями, що до користі вакцинації. До злісних противників вакцинації можуть застосовати санкції - припинення контракту НСЗУ з таким медпрацівником через порушення ним порядку надання первинної медичної допомоги
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
Шановні державні службовці!
21/06/2026
З Днем батька!
Усі новини