18.11.2021 14:23

Фундаментальні зміни відбуваються в дорожній галузі країни за останні два роки: розбудова інфраструктури, завершення епохи довгобудів та тисячі кілометрів оновлених доріг.

6196467228818__e8a0749812329ab616cb464610b1b376.jpg

За президентською програмою #Великебудівництво упродовж 2020-2021 років вдалося відновити 13 000 км доріг та 520 мостів.

Водночас масштабне оновлення країни дає поштовх розвитку вітчизняного дорожнього ринку. Наприклад, 80% щебеню країни цьогоріч закупили саме дорожні компанії. Ще до 2019 року 60% замовлень було зі сфери житлового будівництва.

Про це сьогодні розповів заступник голови Укравтодору Андрій Івко на міжнародному інфраструктурному форумі «Мінтранс», який об'єднав представників влади і ключових гравців дорожньої галузі.

«Сьогоднішній форум — це платформа для продуктивного діалогу між владою та бізнесом.Саме зараз держава відкрита до співпраці та реалізації партнерських програм. Створюються все нові можливості для бізнесу, розробляються механізми кооперації з орієнтацією на кращі європейські практики.

Уперше за роки Незалежності Україна отримала чіткі довгострокові цілі розвитку дорожньої інфраструктури. До 2024 року Укравтодор планує оновити 1400 штучних споруд, збудувати низку великих позакласових мостів. Щоб забезпечити якісне сполучення між регіонами та великими містами, плануємо ремонт 24 тис. км основної мережі доріг. Вже наступного року стартують масштабні проєкти будівництва обхідних доріг міст, створення концесійної дороги Краковець – Львів – Броди – Рівне», – зазначив Андрій Івко.

#ВеликеБудівництво

#ТульчинськаРДА