23.06.2024 08:47

З Днем державної служби України!

6679099f970b2__FB_IMG_1719208215481.jpg

Сьогодні, 23 червня, в Україні відзначають своє професійне свято державні службовці.

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем державної служби України!

Праця кожного державного службовця надзвичайно важлива, це перш за все, відповідальна, клопітка і нелегка справа, яка потребує професійності та самовідданості. Від Ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, патріотизму, принциповості та сумління значною мірою залежать благополуччя українців та імідж нашої держави на міжнародному рівні.

Саме на Вас покладається велика відповідальність у вмінні реагувати на непрості виклики сьогодення.

Щиро бажаємо Вам витримки і терпіння, таких необхідних у Вашій роботі. Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Нехай Ваші дії будуть мудрими, а щоденна праця викликає повагу та довіру громадян.

Міцного здоров`я Вам, миру, благополуччя, успіхів, нових звершень та Перемоги України!

З повагою

селищний голова Микола Кобринчук, виконавчий комітет та депутатський корпус Брацлавської селищної ради.