28.06.2024 09:16

З Днем Конституції!

667e563b7148a__Den-Konstytutsiyi.jpg

Шановна громадо!

Щиро вітаємо Вас з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.

Двадцять вісім років тому, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, Верховна Рада прийняла Основний Закон України.

Конституція – це головний оберіг демократії та гарант соборності України.

Основоположні права і свободи, закріплені в Конституції, – це не просто слова на папері, це фундаментальні цінності українців, за які сьогодні воює цвіт української нації.

Дякуємо нашим Захисникам, за те, що вже втретє з моменту відкритої війни росії проти України, ми відзначаємо День Конституції!

Наша нація виросла на землі, що дихає історією, і ми завжди готові стояти пліч-о-пліч, захищаючи нашу українську землю та народ.

Віримо, що зовсім скоро настане переможний мир, та усі демократичні засади  служитимуть нам на благо та на розбудову процвітаючої України.

Віримо, що наша єдність і стійкість приведе Україну до Перемоги!

Зі святом!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою

селищний голова Микола Кобринчук, виконавчий комітет та депутатський корпус Брацлавської селищної ради.