04.07.2024 08:49

З Днем Національної поліції України!

66878a44362c8__image.jpg

Шановні працівники Національної поліції України! Сьогоднішній день — це відмінна нагода висловити вам свою повагу та вдячність за вашу мужність.

Служба в поліції - це щоденна важка праця, особливо зараз, коли в країні йде війна. Це постійна готовність 24/7 захищати життя та здоров'я людей! Ваша робота вимагає великої відваги та високого професіоналізму, і ви справляєтеся з нею на найвищому рівні!

Дякуємо, що стоїте на стражі правопорядку, борючись зі злочинністю та забезпечуючи громадську безпеку.

Нехай ваші дні будуть наповнені безпекою, успіхами та гордістю за те, що ви робите. Залишайтеся у будь-якій ситуації такими ж сильними і хоробрими!

Ви незламні, професійні, вірні Україні! Бережіть себе і рідних.

Слава Україні!

З повагою

селищний голова Микола Кобринчук, виконавчий комітет та депутатський корпус Брацлавської селищної ради.