06.07.2024 18:49

668b9ba57565c__IMG-1af9a7e9b9effb0bf236976ed1bf8abb-V.jpg

Страшні звістки про втрату воїнів, на жаль, продовжують надходити в нашу громаду. І кожна втрата до щему в серці... Загинув Герой, Захисник України,  справжній патріот, житель села Гриненки - Семенюк Сергій Федорович, 22.02.1970 р.н.

Молодший сержант Семенюк Сергій Федорович служив стрільцем - помічником гранатометника 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 1 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону.Був  відданій військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконував свій військовий обов'язок.

Але на жаль, 04 липня 2024 року в бою за Україну, її свободу і незалежність в районі н.п. Григорівка, Бахмутського району, Донецької області, загинув.

До останнього подиху наш земляк разом з побратимами боровся за свободу і незалежність Батьківщини. Він віддав своє життя захищаючи нашу країну від агресора і боровся за майбутнє України.

В скорботі родина, друзі, близькі, побратими та вся Брацлавська громада. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Сергія Федоровича.

Сумуємо та розділяємо Ваше горе.

Вічна і світла пам’ять захиснику!

Про зустріч загиблого та чин похорону, повідомимо додатково.