15.07.2024 09:52

З Днем Української Державності!

6694c890966d7__FB_IMG_1721025614265-(1).jpg

З Днем Української Державності – святом, яке символізує нашу національну гордість, спадщину та єдність! Це особливий день, коли ми вшановуємо багатовікову історію нашої країни, її культуру, мову та традиції.

Українська державність є не лише результатом героїчної боротьби наших предків, а й плодом їхньої мудрості та невтомної праці. Від часів Київської Русі до сьогодення ми пройшли довгий і складний шлях, щоб здобути і зберегти нашу незалежність.

День Української Державності – це нагода для кожного з нас замислитися над тим, що ми можемо зробити для процвітання нашої країни, для зміцнення її суверенітету та добробуту.

Бажаємо Вам миру, здоров'я, благополуччя та натхнення. Нехай кожен день буде наповнений гордістю за нашу Україну і прагненням до нових звершень на її благо.

З повагою

селищний голова Микола Кобринчук, виконавчий комітет та депутатський корпус Брацлавської селищної ради.