07.10.2024 15:12

В Брацлавській громаді функціонуватиме осередок для викладання навчального предмета «Захист України»

fa052d6a-ba7b-49ba-be71-099f2c4ea2c0.jpeg

Тепер предмет «Захист України» викладатимуть по – новому. Учні 10-11 класів із кількох закладів освіти громади вивчатимуть даний предмет «Захист України» у спеціально створених «осередках», що забезпечить вищий рівень підготовки та ефективніше засвоєння знань.  Дисципліна буде складатися з 6 модулів, серед них і домедична допомога, де є елементи тактичної медицини. Також там буде різноманітна інженерія, що передбачає, зокрема, навички управління безпілотними апаратами, радіозв’язок і різноманітні технології, пов’язані з військовим контекстом. А ще Міністерство освіти і науки України передбачило топографію і тактику: базові знання та навички.

Також зазначаємо, що кошти на створення осередку буде надано з державного бюджету в сумі 1 672 200,00 грн. та планується співфінансування з місцевого бюджету Брацлавської селищної ради в сумі 418 127,00 грн. Питання щодо функціонування осередку буде розглянуто на наступній сесії селищної ради.

Даний проєкт планується реалізовувати на базі Брацлавського ліцею № 1.