13.01.2022 09:59

За час пандемії не лише в Україні, але і в усьому світі бізнес, усвідомлюючи важливість соціальної відповідальності, ставав агентом змін – розширював програми підтримки та розвивав безбар’єрність.

61dfdc92a1ba0__4_31.jpg

Надихнувшись ініціативою першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів», у листопаді 2020 року десятка великих українських та міжнародних компаній об’єдналися у спільноту «Бізнес без бар'єрів». У цьому числі Укрпошта, Ощадбанк, Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia, Ашан, 1+1 media, ДТЕК, SOCAR Energy Ukraine, Work.ua, АТБ-Маркет, Данон Україна.

Торік у жовтні до спільноти долучилися ще 11 бізнесів, підписавши декларацію про втілення та поширення принципів безбар’єрності. Серед них – компанія Visa, ПУМБ, Fairmont Grand Hotel Kyiv та RivieraHouse, ПриватБанк, McDonald's, Coca-Cola Ukraine, Фокстрот, EPAM Ukraine, Yakaboo, Сільпо та Asters.

Об’єднавшись у спільноту, бізнес став драйвером змін, які наближають нас до нової суспільної норми – безбар’єрності.

#УкраїнаБезБарєрів #БізнесБезБарєрів #безбарєрність #barrierfree #bezbariernist

#ТульчинськаРДА