Логотип

Брацлавська територіальна громада

Вінницька область, Тульчинський район

13.01.2022 11:43 115

У 2022 році Уряд має амбітні цілі у сфері розвитку інфраструктури в межах програми Президента «Велике будівництво».

61dff5062aa6e__2c2a735ba5e200fa059a339bd5aa1e2b.jpg

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів України 12 січня.

«Цьогоріч передбачається будівництво та ремонт не менше 5 тис. км доріг та запуск проектів державно-приватного партнерства в дорожній сфері. Для їх збереження плануємо збільшити на автошляхах кількість WIM-систем (зважування-в-русі). Продовжимо також реалізацію ініціатив для покращення залізничного сполучення та інфраструктури. Зокрема, плануємо відремонтувати більше 600 км колій та електрифікувати нові ділянки, оновити рухомий склад «Укрзалізниці», — відзначив Денис Шмигаль.

Як зауважив Прем’єр-міністр, цього року Уряд також дасть старт програмі «Велика термомодернізація». За його словами, очікується реалізація щонайменше 500 енергоефективних проектів за рахунок Фонду енергоефективності. А також у сумі з бюджетними коштами та кредитними коштами планується здійснити термомодернізацію 5 тисяч будинків.

«Розвиток транспортних стратегічних хабів — невід’ємний елемент для розвитку держави та економічної спроможності регіонів. Це і проекти щодо розвитку прикордонної інфраструктури, це і будівництво аеропортів. Цього року готуємось до старту проектів з будівництва двох аеропортів на Сході України», — зазначив очільник Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, цього року також передбачається створення Фонду внутрішніх водних шляхів, кошти якого підуть на модернізацію річкової інфраструктури. Крім того, Міністерство інфраструктури спільно з Міністерством економіки мають запустити програму відродження суднобудування.

Денис Шмигаль додав, що не менш очікуваним у 2022 році також є реалізація проекту «Велика реставрація», а також продовження програми Президента «Зелена країна».

#ВеликеБудівництво

#ТульчинськаРДА

Поділитись
Дізнайтеся також

11/05/2026

Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з найтепліших свят — Дня матері! Мати — це людина, яка не лише дарує життя, а й стає першим наставником, надійною опорою та невичерпним джерелом любові. Саме материнське слово, мудрість та віра допомагають кожному з нас долати життєві труднощі та досягати вершин. Сьогодні ми висловлюємо глибоку вдячність усім матерям за самовідданість, за безсонні ночі, за молитви та невтомну працю задля майбутнього дітей. Особлива шана матерям, які виховали справжніх патріотів, та тим, хто сьогодні чекає своїх синів і доньок з фронту. Ваша сила духу є прикладом для кожного з нас. Бажаємо вам міцного здоров’я, душевного спокою та родинного затишку. Нехай ваші діти радують вас успіхами, а в домівках завжди панує злагода та добробут. Зі святом! З повагою селищний голова Микола Кобринчук, виконавчий комітет та депутатський корпус Брацлавської селищної ради

Усі новини