01.02.2022 09:34

Олексій Чернишов, міністр розвитку громад та територій, про перший розділ Альбому безбар'єрних рішень

61f8e34c95051__c5ac5e8d091cc7f3f6fc9c8b94d17659.jpg

«Я вдячний першій леді Олена Зеленська за ініціативу щодо розробки Нацстратегії безбар’єрності, адже затвердження цього стратегічного документа дало старт важливим змінам у нашій країні. Презентований перший розділ Альбому безбар’єрних рішень – ще один крок на цьому шляху та джерело найкращих практик для всіх, хто будує та проєктує простори й споруди».

Нагадаємо, Альбом безбар’єрних рішень створюється в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» та реалізується громадською організацією Безбар'єрність спільно з Мінрегіон у межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування урядів Німеччини та Швейцарії. Розробник – урбан-бюро Big City Lab.

#bezbariernist #безбарєрність #ТульчинськаРДА