03.02.2022 12:00

Мистецтво має бути доступне всім без винятку!

61fba8707c419__a64e53ebd50ede548cc17282f34699ae.jpg

Для того, щоб це було можливим ми повинні працювати над тим, аби прибрати ті перепони й бар`єри, які стають на шляху до сприйняття мистецтва та самовираження особистості через мистецтво.

Початок процесу створення безбар'єрного простору уже покладений і набирає обертів, а от його розвиток, розширення та підтримка залежить від кожного з нас.

За ініціативи першої леді України, Олена Зеленська, створено «Довідник безбар’єрності», у якому вказані нові норми безбар’єрної мови, що допоможуть у формуванні нової етики спілкування.

Він підготовлений у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.

"Безбар’єрне та відкрите суспільство, де кожен відчуває, що до нього ставляться з повагою попри будь-які ознаки й статуси, і знає, що у нього є рівний доступ до можливостей, має перспективи для розвитку".

«Довідник безбар’єрності» можна знайти за посиланням – https://bf.in.ua/

Переходьте та користуйтесь!

Безбар'єрність