22.03.2022 15:33

Шановні жителі громади!

default-for-import.jpg

Оновлено додаток «Повітряна тривога». Відтепер у застосунку “Повітряна тривога” можна вибрати не тільки область чи район, а й громаду.

При оголошенні тривоги по всій області – сигнал “тривога” автоматично прийде користувачам всіх районів області, а якщо оголошено в одній громаді – лише жителям цієї громади.

У застосунку ви можете регулювати гучність сповіщень про початок і завершення тривоги. Він спрацює навіть якщо телефон у беззвучному режимі.

Мобільні оператори lifecell, Kyivstar і Vodafone не зніматимуть мегабайти, а відповідно і гроші за користування застосунком. Головне, щоб ваш смартфон мав доступ до інтернету.

Застосунок не потребує реєстрації, не збирає персональні дані або дані про геолокацію.

Бережіть себе та рідних.