12.05.2022 13:34

Важливо! Фінансова допомога від ООН для внутрішньо переміщених осіб Брацлавської громади

627ce9db5a29e__153740-1_large.jpg

Шановні внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Брацлавської громади 16 травня 2022 року з 9:30-18.00 в приміщені Брацлавської публічної бібліотеки (смт Брацлав, вул.Шкільна,4) буде проводитись реєстрація внутрішньо переміщених осіб на отримання фінансової допомоги від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

✅ Хто може подати документи?

Внутрішньо переміщені особи, які переїхали з територій України, де ведуться бойові дії з 24 лютого 2022 року!

Для зручності, допомогу може оформити один представник з сім'ї з усіма оригіналами необхідних документів  кожного члена родини.

✅ Сума виплат?

Розмір допомоги становить 2220 грн на особу на місяць і буде виплачуватися щомісяця із розрахунку на кожного члена вашого домогосподарства протягом 3 місяців.

✅ Який пакет документів потрібен, щоб отримати допомогу?

- паспорт;

- ідентифікаційний код платника податків;

- довідка про взяття на облік як внутрішньо переміщена особа (ВПО);

- свідоцтво про народження дітей.