Брацлавська громада

Вінницька область, Тульчинський район

05.07.2022 13:40

Виїзний прийом громадян в Брацлавській ТГ

У Брацлавській громаді 4 липня 2022 року начальник Тульчинської РВА разом зі своїми заступниками провів виїзний прийом громадян з числа внутрішньо переміщених осіб.

До участі у прийомі долучився голова Брацлавської територіальної громади та працівники  ради,  також були присутні представники районного управління соціального захисту населення, Головного управління Пенсійного фонду у Вінницькій області, .

У ході прийому громадян внутрішньо переміщені особи, яких на території громади на сьогодні 388, серед них 125 дітей, мали можливість звернутись до керівника району Олександра Гаврилюка та його заступників із проблемними питаннями. Серед найбільш поширених питань: несвоєчасне надходження коштів грошової допомоги від міжнародних фондів, питання працевлаштування ВПО, забезпечення твердим паливом на опалювальний сезон та ін. Вирішення проблемних питань взято під особистий контроль начальника РВА.

Також керівником району та заступниками від Вінницької обласної військової адміністрації було передано 76 продуктових наборів у 72 родини внутрішньо переміщених осіб, переважна більшість яких мають недостатнє матеріальне забезпечення та потребують систематичної уваги і допомоги з боку місцевої влади.

Крім того, начальником Тульчинської РВА відвідав місцевий ПМСД, зустрівся з колективом та спільно пропрацювали варіанти відновлення роботи рентгенкабінету.