22.05.2020 07:38

Віл сьогодні Україна переходить на другий етап послаблення карантину

5ec781ece813d981583620.jpg

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про перехід до другого етапу послаблення карантину.

Відповідно до рішення Уряду з 22 травня в тих регіонах, де епідеміологічні показники відповідають встановленим МОЗ критеріям щодо нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу (не більше 12 на 100 тисяч населення), кількості тестувань (не менше 12 на 100 тисяч населення) та наповненості ліжкомісць (не більше 50%) в лікарнях, відновлюється робота громадського транспорту. За умовами адаптивного карантину будуть дозволені наступні заходи:

• регулярні і нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському та міжобласному сполученні при перевезенні пасажирів в межах кількості місць для сидіння;
  • проведення релігійних заходів за участю не більше однієї особи на 10 кв. м площі будівлі;
  • робота готелів;
  • проведення спортивних заходів без глядачів за участю не більше 50 осіб.

Нагадаємо, що період адаптивного карантину триватиме з 22 травня по 22 червня.