21.05.2026 11:22 77
Відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності
Вчора відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, зв’язку та благоустрою.
Під час роботи члени комісії детально опрацювали питання порядку денного. Зокрема, було розглянуто проєкти рішень щодо передачі транспортного засобу та передачі матеріальних цінностей для забезпечення потреб громади.
За результатами обговорення та детального аналізу, профільна комісія погодила зазначені питання та ухвалила рішення внести їх на розгляд чергової сесії селищної ради для прийняття остаточного рішення.
Поділитись
Дізнайтеся також
28/05/2026
Вітаємо поліцейських офіцерів громади!
27/05/2026
Декларація та податкова знижка в кілька кліків: ДПС та Мінцифри запустили новий сервіс у Дії
26/05/2026
Четверті роковини загибелі
23/05/2026
З Днем Героїв України!
Усі новини