05.08.2022 11:13

ВАЖЛИВО!!! Щодо отримання грошової допомоги від IRC.

62f0c94e8e028__156323-1_large.jpg

В рамках  Програми грошової допомоги, допомога  надається людям, які постраждали від збройного конфлікту, а саме:

- сім’ям з трьома та більше дітьми,

- внутрішньо переміщеним особам (ВПО)

- дітям та дорослим (1-2 група) з інвалідністю

- Особам з важкими хронічними захворюваннями, які потрбують дороговартісного лікування.

Нагадуємо, що для отримання допомоги від IRC, особа, що реєструється на грошову допомогу має надати такий перелік оригіналів (!) документів на кожного члена родини, які проживають одним домогосподарством:

• Документ, що посвідчує особу(паспорт громадянина України та закордонний паспорт (за наявності), або ID картка, водійське посвідчення (за наявності), або посвідка на тимчасове перебування в Україні та ідентифікаційний код. Документи в застосунку Дія також приймаються;

Свідоцтво про народження для осіб, що не досягли повноліття (>18);

• Свідоцтво про шлюб/розірвання шлюбу;

• Документи, що посвідчують наявність підстав для надання допомоги в залежності від категорії: свідоцтво багатодітної родини, свідоцтво про інвалідність, медичні виписки, МСЕК, довідки про оформлення опіки та інші (за наявності).

• Зареєструвати може один представник від родини які досягли повноліття.

Прийом буде проводитись групами по 25-30 осіб на одну групу:

1. 9:30
  2. 11:00
  3. 13:30

4. 15:00

Щодо формування груп звертатися до Брацлавської  селищної ради до 09.08.2022 року (включно)