01.12.2022 11:18

Процес оформлення документів для учасників бойових дій

6388719fafb0f__95fe4aab3f9283fea4c4b53ee3829d76.jpg

З 1 грудня розпочнеться процес оформлення документів для учасників бойових дій.
Міноборони повідомило про запуск процесу оформлення документів, які підтверджують статус УБД під час відсічі повномасштабної агресії Росії.
Для цього буде створено 18 комісій, вони почнуть працювати орієнтовно з 1 грудня, після чого розпочнеться робота з документами.

Отримати статус УБД можна трьома способами:
️звернувшись до командира частини, що централізовано подає документи на підлеглих військовослужбовців;
️військовослужбовець може звернутися особисто, самостійно зібрати документи та передати їх в комісію;
- особа, звільнена з військової служби, може звернутися через територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Детальний алгоритм та перелік необхідних документів тут https://www.mil.gov.ua/content/pdf/ALHORYTM_nadannya_statusu_UBD.pdf