22.01.2023 10:44
Україна соборна. Разом до Перемоги.
![63ca9c1ecd902__20230120_100014.jpg 63ca9c1ecd902__20230120_100014.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/71627/63ca9c1ecd902__20230120_100014.jpg)
Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (далі – УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (далі – ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42. Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі. Він увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини – щонайменше з середини XIX століття. Це – основоположна віха для українського державотворення.
Соборність невіддільна від державності, суверенітету й реальної незалежності народу, які є фундаментом для побудови демократичної держави, запорукою виживання й існування нації. Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є ще обов’язковою передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.
Сьогодні Соборність для України – деокупація всіх територій України, захоплених ворогом, відновлення єдності із Донеччиною, Луганщиною та Кримом.
Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань. Цілісність держави буде цілковито відновлена тільки після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом. Соборність – мета Перемоги.
Сьогодні до Дня Соборності України та 105-ої річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки відбулася акція «Ланцюг єднання» який символізує, що Україна є соборною, незалежною, вільною, суверенною державою!
![63ca9c10e6d7f.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/71628/63ca9c10e6d7f.jpg)
![63ca9c112e79f.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/71629/63ca9c112e79f.jpg)
![63ca9c1230e9d.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/71630/63ca9c1230e9d.jpg)
![63ca9c123a7f5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/71631/63ca9c123a7f5.jpg)
![63ca9c134175e.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/71632/63ca9c134175e.jpg)
![63ca9c13427f4.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/71633/63ca9c13427f4.jpg)
![63ca9c143136a.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/71634/63ca9c143136a.jpg)
![63ca9c1433ca9.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/71635/63ca9c1433ca9.jpg)
![63ca9c14d2592.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/71636/63ca9c14d2592.jpg)