22.02.2023 09:04

Відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини

63f5bf391c760__IMG-13f2a6183e9a624cf10196a588d07cef-V.jpg

20 лютого 2023 року відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Брацлавської селищної  ради на чолі  Брацлавського селищного голови Миколи КОБРИНЧУКА .

На засіданні комісії розглядалися питання виконання батьківських обов’язків громадянами, які перебувають на обліку служби у справах дітей Брацлавської селищної ради, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах, взяття сімей під соціальний супровід КУ «ЦНСП» та ін.

В ході розгляду питань приймалися до уваги участь батьків у долі та вихованні  дітей,  відносини між батьками та дітьми, створення належних умов проживання, характеристики з старостинських округів, заходи соціального супроводу сім`ї тощо.

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання.

Служба у справах  дітей Брацлавської селищної ради

63f5bf31798db.jpg