06.03.2023 08:53

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЛІТЕРАТУРНОМУ КОНКУРСІ ІМЕНІ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ ТА ОЛЕГА ОЛЬЖИЧА «ТІЛЬКИ ТИМ ДАНА ПЕРЕМОГА, ХТО У БОЛІ СМІЯТИСЬ ЗМІГ!»

64058f0023675__Фото-листівка.jpg

Конкурс поводиться у номінації: Художні твори  про події та учасників національно-визвольного руху в Україні ХХ − ХХІ століть та  волонтерів, добровольців, військовослужбовців, капеланів, медпрацівників, журналістів, які брали або беруть участь у московсько-українській війні, розв’язаній росією у 2014 році

До участі у Конкурсі запрошуються особи, яким виповнилося 15 років. Конкурс проводиться на безоплатній основі.

На Конкурс висуваються нові оригінальні твори написані українською мовою, які раніше не оприлюднювалися. Обсяг роботи: до 50 сторінок у форматі Word (міжрядковий інтервал 1,5, шрифт Times New Roman, кегль 14).

Прийом конкурсних робіт триває з 1 березня до 1 липня.

Конкурсні роботи надсилаються за адресою: bibliovv@ukr.net «Конкурс, оргкомітет».

До конкурсної роботи додається окремий файл з інформацією про автора за такою формою:

• назва конкурсної роботи;
  • ПІБ та фото автора у форматі PDF;
  • вік автора, навчальний заклад або місце роботи, фах;
  • електронна пошта і номер мобільного телефону конкурсанта;
  • поштова адреса для пересилки відзнак Конкурсу, якщо конкурсант посів призове місце.

Переможці Конкурсу отримують звання лауреата та нагороджуються спеціальним дипломом.

Кращі конкурсні роботи увійдуть до збірника Конкурсу-2023.

Довідково. Всеукраїнський літературний конкурс «Тільки тим дана перемога,хто у болі сміятись зміг!»(далі − Конкрус) заснований Жіночим товариством імені Ольги Басараб та Олени Теліги, Організацією українських націоналістів за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України. Конкурс щорічний і проводиться вп’яте.

Основними завданнями Конкурсу є утвердження свідомості  та почуттях громадян патріотичних цінностей, переконань і поваги до України, її історії та Незалежності.

Детальніше : Положення про конкурс